Arilje u slikama

 

Распоред утакмица- турнир у малом фудбалу

3. Меморијални раднички турнир "Нешо Пећинар" | 9/05/2014
      РАСПОРЕД УТАКМИЦА 2014.  
               
  понедељак, 12. мај                            уторак 13. мај                         среда 14. мај
               
18:15 Пролетер-Јасмил   18:15 ФАСИЛ-Зелен/Опш   18:15 Стефан-Рекс транс/Песак
19:00 МУП-Златна труба/Воће пром   19:00 Лаки-Моравица   19:00 Школе-ИНМ/Квадер
19:45     19:45     19:45 бадминтон
20:30 Исак/АД-Флеш комерц/СББ/Ил   20:30 Зотокс-Избор   20:30 Солитон/Дуал-Астра ел
21:10 Екстера/Митекс-Манчестер/М   21:10 Стетекс-Богутово   21:10 Гарман-Пошта
               
  четвртак, 15. мај                            петак 16. мај                            субота 17. мај
               
18:15 Пролетер - МУП   18:15 ФАСИЛ-Лаки   18:15 Солитон-Гарман
19:00 Златна труба/Воће про-Јасмил   19:00 ИНМ/Квадер-Рекс   19:00 Зотокс - Стетекс
19:45 бадминтон   19:45 бадминтон   19:45 бадминтон
20:30 Исак/АД-Есктера/Митекс   20:30 Стефан-Школе   20:30 Пошта - Астра
21:10 Манчестер/М-Флеш комерц   21:10 Моравица - Зелен/Опш   21:10 Богутово-Избор
               
  недеља 18. мај                                  понедељак 19. мај                      уторак 20. мај
               
18:15 Пролетер-Златна труба/Воће    18:15 ФАСИЛ-Моравица   18:15 Зотокс-Богутово
19:00 МУП-Јасмил   19:00 Лаки-Зелен/Опш   19:00 Стетекс-Избор
19:45 бадминтон   19:45 бадминтон   19:45 бадминтон
20:30 Исак/АД-Манчестер/М   20:30 Стефан-ИНМ/Квадер   20:30 Солитон-Пошта
21:10 Екстера/Митекс-Флеш   21:10 Школе-Рекс транс   21:10 Гарман-Астра
               
  среда, 21. мај                                  четвртак 22. мај                             
  осмина финала     осмина финала     слободан дан
18:15 први А-3. трећеплас   18:15 први Д-4. трећеплас      
19:00 први Б-други Ц   19:00 Е1-Ф2      
19:45     19:45 бадминтон      
20:30 први Ц-други Б   20:00 Ф1-Е2      
21:10 2. трећеплас-други А   20:45 други Д-1. тећеплас      
               
  субота 24. мај четвртфинале        
               
18:15 први А/3. трећепласир   - први Б/други Ц   први полуфинални
19:00 први Ц/други Б   - 2. трећеплас/други А   пар  
19:45   конопац - полуфинале      
20:30 први Д/4. трећеплас   - Е1/Ф2   други полуфинални
21:10 Ф1/Е2   - други Д/1. тећеплас   пар  
               
  недеља 25. мај    СЛОБОДАН ДАН      
  понедељак 26. мај   ФУДБАЛ-полуфинале и БАДМИНТОН финале
  уторак 27. мај   Фудбал-финале и КОНОПАЦ финале