Arilje u slikama

 

Одржан жреб

Меморијални раднички турнир у малом фудбалу "Нешо Пећинар" | 11/05/2013

У петак, 10. маја у просторијама Удружења предузетника уз присуство организационе комисије турнира и представника екипа одржан је жреб . Пријављено је 30 екипа које ће играти у седам група .

Групе:

  

ГРУПА А                                                               ГРУПА Б

 

1.  ЛАКИ                                                                         1. ЗОТОКС – КРАЉИЦА КАФЕ

2. СРЕДЊА ШКОЛА – ШКОЛА ЛАТВИЦА               2. ОПШТИНСКА УПРАВА

3. САРИЋ – ГОЛУБАЦ                                                3. РЕКС ТРАНС – АГРО ТОМИРК

4. ГАРМАН РИБАР                                                       4. ИЗБОР - ФРУКОМ

 

 

 

                ГРУПА Ц                                                               ГРУПА Д

 

1. СТАНИЋ – ВЕЛЕКС ФРИГО                                   1.  МЛЕКАРА МОРАВИЦА                                                        

2. МУП АРИЉЕ                                                              2. СТЕТЕКС

3. АСТРА ЕЛЕКТРО                                                       3. ЗЛАТНА ТРУБА – НЕБЕШКА                                                                

4. ПОШТА - ТЕЛЕКОМ                                                   4. МИТЕКС - ДБА

 

 

 

                 ГРУПА Е                                                              ГРУПА Ф

 

1. ИНМ - КВАДЕР                                                              1. БОГУТОВО

2. ФЛЕШ КОМЕРЦ- ФРИГО ЈУНИОР                        

3. АРТЕКС/АРТ ГРАФИКС                                              2. СОЛИТОН - ПАРАМУН

4. АД КОМЕРЦ - ИСАК                                                     3.  ЈАСМИЛ

                                                                                              4. ТАЈНА ТАКСИ – НИЛА ТЕКС                           

 

 

            ГРУПА Г                                                   

 

1. ЈКП ЗЕЛЕН                     

2. ЕПС АРИЉЕ                                                 

3. СТЕФАН

4. ПРОЛЕТЕР

5. ФАСИЛ